Inimesed

Urmas Tehver

Partner, juhatuse liige
Kutseline maakler
GSM +372 513 1410
E-mail: Urmas.Tehver@upc.ee

Urmas on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli mehaanikainsenerina. Kinnisvaraalaga on seotud alates 1993 aastast töötades sellistes ettevõtetes nagu AS Reinhard, Arco Vara ja Koduleidja. Nende aastate jooksul on ta pidanud hii hindaja kui maakleri ameteid ja juhtinud erineva suurusega müügimeeskondi. On tegelenud mitmete suurte arendusprojektide (Veskimöldre, Merivälja2, Kodu Pirital, korterelamud Jüris Väljaku tn ja Tallinnas Kolde puiesteel) ettevalmistamise ja müügikorraldusega. Urmas on  tegutsenud lektorina Kinnisvarakoolis. Omab kinnisvaramaakleri kutsetunnistust alates aastast 2001.

Urmase vastutada on ettevõttes maakleriteenuse korraldus ja kvaliteet.

Rünno Sulg

Partner, juhatuse liige
Konsultant
GSM +372 507 9552
E-mail: Rynno.Sulg@upc.ee

Rünno on lõpetanud Tallinna Majanduskooli juristina ja olnud seotud kinnisvaraalaga aastast 1993. Ta on töötanud juristi ja maaklerina kinnisvarafirmades Vikman Vara, Kuldkuu ja TL Investeeringud ning aastatel 1997 kuni 2008 projektijuhina Arco Vara Kinnisvarabüroos. Põhilisteks tegevusvaldkondadeks on olnud klientide nõustamine keerulisemate kinnisvaratehingute läbiviimisel ja investeeringud kinnisvarasse. Rünno on olnud aktiivne omavalitsuse tasandil ja osalenud Tallinna Linnavolikogu Linnavara komisjoni töös.

Rünno vastutab konsultatsiooniteenuse ning investeerimis- ja arendustegevuste eest.

Tiina Kotli

Konsultant, maakler
GSM +372 516 0144
E-mail: Tiina.Kotli@upc.ee

Tiina on lõpetanud 1986 aastal Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna raamatupidajana. Kinnisvaraalaga on seotud alates 1998 aastast, läbides Mendelson & Co Kinnisvarakooli kinnisvaramaaklerite baaskursused. 2010 aastal lõpetas TÜ Ettevõttemajandusinstituudis kinnisvaraõiguse täiendkoolituseprogrammi. Kuni 2016 aastani oli kinnisvaraalane tegevus raamatupidamistöö kõrvalt huvialaks, aidates tutvusringkonnas kinnisvara müügi- ja üüritehingute korraldamist ning pakkudes sellealast nõustamist.

Tiina tegevusalaks on maakleriteenuse osutamine.

Koostööpartnerid

Herkki Suurman

Kinnisvarahindaja
GSM +372 527 2815
E-mail: Herkki.Suurman@lahekinnisvara.ee

Herkki on lõpetanud 1992 aastal ehitusinsenerina Eesti Põllumajandusakadeemia ja tegutsenud ehituse ja kinnisvara valdkonnas 1993 aastast alates. Enam kui 10 aastat on Herkki põhitegevuseks kinnisvara hindamine. Kinnisvarafirmadest on ta varem töötanud Seve Ehituses, Rime Kinnisvaras ja Uus Aeg Kinnisvaras. Herkki oli pikka aega Ühinenud Kinnisvarakonsultandid OÜ-s kinnisvarahindajaks ja maakleriks, nüüd rakendab ta oma hindamisalaseid teadmisi meie hea koostööpartneri Lahe Kinnisvara juures.

Tõnu Toompark

Koostööpartner, kinnisvaraanalüütik
GSM +372 525 9703
E-mail: tonu@adaur.ee

Tõnu Toompark  on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ja omandanud seal teadusmagistri kraadi. Kinnisvaravaldkonnaga on Tõnu seotud alates 1998. aastast. Ta on töötanud Rime Kinnisvaras, ERI Kinnisvaras, YIT Ehituses ja Adaur Grupis. Palju on olnud kokkupuudet koolituse valdkonnaga Tallinna Tehnikaülikoolis, Kinnisvarakoolis, Mainori Kõrgkoolis ja mujalgi. Tõnu on olnud Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja kutseeksami hindamiskomisjoni liige.

Tõnu spetsialiteediks on kinnisvaraturu analüüsid, arendusprojektide monitooring, kinnisvaraturunduse küsimused.